The office is dead, long live the office! Het Fosbury & Sons fenomeen raast vrolijk verder voort en plant een derde locatie neer in Brussel: maak kennis met Albert, compleet met jungle vibes, dakterrassen en jazclub!
Voor wie het nog niet kende: Fosbury & Sons is een coworking concept dat het stereotiep van het steriele, weinig inspirerende, brain killing kantoor verpulvert. Onder het motto โnot your ordinary officeโ brengen ze ware design pareltjes met al het comfort en de services van je dromen. Na de locaties Boitsfort en Alfons vormt Albert het derde Brusselse wapenfeit en neemt het zoโn 5000 (!) vierkante meter in het oude SEVENS-gebouw in beslag. Het pand werd door de interieurarchitecten van Going East van een nieuw, Braziliaans kleedje voorzien -of beter: het kreeg โWall Street meets Brazilโ vibes, denk veel donkere bamboe, planten all over the place, hoge open ruimtes en veel zithoeken. Het gebouw werd ook zo energiezuinig mogelijk gemaakt, met onder andere zonnepanelen, LED-lichten en een innovatief klimaatbeheersysteem. Daarmee beantwoordt het aan de Europese โnearly zero energyโ normering voor alle nieuwbouwprojecten in 2020.
Nog meer goed nieuws: de catering! Zoals geweten gaat goed werk door de maag -althans, dat is onze filosofie- en daarom werkt Fosbury & Sons samen met Midori, die op het gelijkvloers een lobby en bar in de sfeer van de jazz clubs van alouds uitbaat. Beter wordt het niet.
Of toch: Er staat zomaar eventjes een vierde locatie in onze hoofdstad op de planning, eentje die onder handen wordt genomen door niemand minder dan Axel Vervoordt! Verder richt Fosbury & Sons de blik op het buitenland, met geplande openingen in Amsterdam en het Spaanse Valencia.